Przemysław Czarnek zarażony koronawirusem. Społeczeństwo nie pozostawia na nim suchej nitki!

Estimated read time 2 min read

Przemysław Czarnek w ostatnich dniach został wyznaczony na nowego Ministra Edukacji. Wiele osób od samego początku miało wątpliwości co do jego kandydatury, wynikających przede wszystkim z poglądów. Dziś rano natomiast na swoim Twitterze ogłosił, że uzyskał pozytywny wynik testu na Covid-19.

„Chciałbym Państwa poinformować, że przed chwilą potwierdzono u mnie koronawirusa. Udałem się rano na badania w związku z bólem głowy nie chcąc narażać Prezydenta RP, Rady Ministrów i innych uczestników dzisiejszych wydarzeń. Czuję się dobrze. Nie lekceważcie objawów.”

Przemysław Czarnek pod ostrzałem użytkowników Twittera

Wśród komentujących użytkowników wielu z nich życzy Ministrowi powrotu do zdrowia, jednak znaleźli się i tacy, którzy uważają zachorowanie za karę boską. Obraźliwe komentarze, nazywające polityka homofobem bądź wyrażające euforię z zachorowania się zagęszczają pod jego wpisem na Twitterze. Ministrowi Edukacji nie przystoi wypowiadać się negatywnie o prawach człowieka oraz społecznościach o odmiennych wartościach. Nic więc dziwnego, że wykrycie koronawirusa u Czarnka uznano za sprawiedliwy ruch od Boga.

Jest to już kolejny przypadek w Rządzie w ostatnim czasie. Niestety ilość zarażeń cały czas wzrasta, a pandemia nie zwalnia tempa. W coraz większej liczbie rejonów naszego kraju ogłaszane są strefy czerwone, zamykane szkoły czy zakłady pracy. Jeśli dalej w tak szybkim tempie będzie się rozwijać, prawdopodobnie wrócimy do stanu izolacji i to w ciągu kilku tygodni.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours