prezenty na mikołajkiStyl życia Wyróżnione 

Prezenty na Mikołajki dla najbliższych – cz.2

W ostatnim wpisie mogliście zapoznać się z naszymi propozycjami świątecznych prezentów hand made dla rodziców oraz drugiej połówki. Tym razem przygotowaliśmy dla Was kilka pomysłów dla nieco innej grupy, czyli oczywiście dla rodzeństwa i znajomych. W związku z faktem, że do Mikołajek zostały zaledwie dwa dni, przedstawiamy prezenty na Mikołajki, które możecie wykonać sprawnie, przy niewielkim nakładzie pracy. To co, gotowi do działania?

Prezenty na Mikołajki dla znajomych

Od dawna wiadomo, że najlepsze i najśmieszniejsze prezenty trafiają zawsze do naszych przyjaciół. Tu nie liczy się cena podarunku, a jedynie jego przypasowanie do charakteru drugiej osoby. Dlatego naszym zdaniem świetnym prezentem dla każdego przyjaciela będzie fotoksiążka lub kolaż ze wspólnymi zdjęciami. Nic tak nie cieszy w gorszych chwilach, niż wspomnienia przygód sprzed kilku lat, kiedy to spędzaliście niemal każdą chwilę razem. Im dłużej się znacie, tym większe pole do popisu macie! Wywołanie zdjęcia wcale nie jest drogie, zwłaszcza kiedy mowa o kilkudziesięciu bądź nawet kilkuset fotografiach. Wystarczy dokupić elegancki zeszyt z grubymi kartkami czy antyramę, by wkleić do środka zdjęcia z ciekawymi podpisami.

A jaki prezent hand made dla rodzeństwa?

Przygotować coś dla swojego rodzeństwa to ogromne wyzwanie. Wiadomo, że duże znaczenie ma w tym przypadku wiek – młodsze rodzeństwo, mniejszy problem, większe rodzeństwo większy problem 😉 Tak naprawdę maluchom niewiele trzeba do szczęścia – wystarczy samodzielnie przygotowana grzechotka, plansza z drogą do jeżdżenia samochodzikami czy domek dla lalek z drewnianych elementów. Co jednak można samodzielnie przygotować starszemu bratu czy siostrze? Ładnie oprawione wspólne zdjęcie z dzieciństwa jest jednym z lepszych pomysłów, ale można także przygotować ręcznie wykonaną skarpetkę, do której trafią słodycze, a przy nieco mniejszych zdolnościach świąteczny stroik, który później zostanie wykorzystany na wigilijnym stole.

Mamy nadzieję, że prezenty na Mikołajki nie sprawią Wam większych problemów. Podarujcie swoim najbliższym coś od serca, co na pewno namaluje uśmiech na ich twarzach. Jeśli nadal nie jesteście jednak pewni, poszukajcie wskazówek na stronach o prezentach hand made.

Powiązane wpisy

Dodaj Komentarz