Prezent na Mikołajki dla całej rodziny. Co wybrać? Podpowiadamy!

Estimated read time 3 min read

Dziś mamy pierwszy dzień grudnia, czyli wkraczamy wielkim krokiem w zimowy klimat. W wielu miejscach w naszym kraju można już podziwiać za oknem puszysty śnieg, wprowadzający w atmosferę świąt. A co za tym idzie zaczynamy myśleć także o przygotowaniu prezentów dla swoich najbliższych na święta, ale także Mikołajki, które już niebawem. 6 grudnia, zgodnie z tradycją, obdarowuje się domowników skromnym upominkiem, często umieszczanym w specjalnej skarpecie czy zwykłym bucie, co znacznie ogranicza wybór prezentu. Jeśli nadal nie macie na niego pomysłu, bądź jesteście ograniczeni finansowo, to koniecznie skorzystajcie z naszych propozycji na prezent na Mikołajki!

Jaki prezent na Mikołajki dla drugiej połówki?

Wybór skromnego upominka dla swojej ukochanej/ukochanego zawsze sprawia wiele problemów. Mimo tego, że widujecie się niemal codziennie i znacie na wylot to ilość okazji do wzajemnego obdarowywania się znacznie okraja możliwości zakupu. Nie jednak, kiedy w grę wchodzą prezenty handmade, wedle własnego pomysłu. Naszą dzisiejszą propozycją jest kubek do kawy z własnym malunkiem! W niemal każdym sklepie można kupić zwykły, biały kubek, który przy użyciu specjalnych farb do ceramiki przemieni się w niepowtarzalny podarunek. Farby można kupić chociażby w Empiku – w zestawie bądź pojedynczo – dobierając do nich markery czy pisaki, którymi na samym końcu dopisze się własny tekst. Brzmi dobrze? Taki prezent jest tani, ale przede wszystkim praktyczny, więc na pewno spodoba się każdej drugiej połówce.

Wyjątkowy prezent świąteczny dla rodziców

W tym ważnym dniu należy także pamiętać o swoich rodzicach, którzy przez całe dzieciństwo starali się dobierać dla nas wyjątkowe prezenty. Co im podarować na Mikołajki? Możnaby wymieniać wiele gotowych propozycji, jednak my jesteśmy zwolennikami podarunków od serca, stąd też mamy zupełnie inny pomysł. Świąteczny stroik wykonany z drewna i resztek dekoracji z zeszłego roku (można wykorzystać praktycznie wszystko, co Wam przyjdzie do głowy)! Niewiele trzeba, by złączyć ze sobą gałązki drzewa iglastego, przewiązane wstążką, na których staną świeczki adwentowe. Wystarczy klej na gorąco i odrobina precyzji, żeby wszystko wyglądało estetycznie i starannie. Na koniec, aby pozbyć się z widoku resztek przezroczystego kleju, można popruszyć stroik sztucznym śniegiem, dzięki czemu jeszcze bardziej wprowadzi w domu świąteczny klimat.

To zaledwie pierwsza część naszych propozycji! Jutro prezenty na Mikołajki dla rodzeństwa, dziadków oraz przyjaciół. Jeśli postanowicie wykorzystać któryś z naszych pomysłów, bądź go zmodyfikować, koniecznie pochwalcie się nam w komentarzach.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours