Polska – Finlandia: towarzyski mecz już dziś! Gdzie znaleźć relację na żywo?

Estimated read time 2 min read

Już dziś na stadionie Energa Gdańsk ma miejsce mecz towarzyski Polska-Finlandia. Jest to kolejna możliwość pokazu umiejętności naszych piłkarzy, po dwóch meczach w Lidze Narodów, z których udało im się zgarnąć 3 punkty. Cały czas przed nimi starcie z największym rywalem, czyli Włochami, jednak zanim do tego dojdzie, mają szansę wykazać się podczas dzisiejszego spotkania.

Już o godzinie 20:45 rozpocznie się starcie, które będzie można obejrzeć na kanałach: TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport.

Dostępne będą również darmowe streamy online na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport.

Kto zagra w starciu Polska-Finlandia?

Polska Reprezentacja prawdopodobnie będzie bardzo osłabiona w tym meczu. U jednego z zawodników po wykonaniu testów na COVID-19 wykryto koronawirusa (Maciej Rybus), obrońca natomiast jest jeszcze na kwarantannie (Wojciech Szczęsny). Na początku zgrupowania również trener kadry przechodził chorobę, więc jego wszelkie obowiązki przeszły w ręce asystentów. Mamy jednak nadzieję, że do nadchodzących meczy w Lidze Narodów sytuacja się uspokoi i na boisko będą mogli powrócić czołowi zawodnicy.

Jakie mecze jeszcze przed nami?

W najbliższym czasie Polska zmierzy się jeszcze z Włochami (11 października, Gdańsk, 20.45) oraz z Bośnią i Hercegowiną (14 października, Wrocław, 20.45). Trybuny obu stadionów mogą zostać wypełnione w 30% przez kibiców, co oznacza, że podczas dzisiejszego spotkania będzie można zauważyć aż 12 tysięcy osób. Liczymy na to, że będzie to duża motywacja dla naszego zespołu i świetnie sobie poradzi z Finlandią.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours