Koronawirus w Białym Domu. Melania Trump komentuje.

Estimated read time 2 min read

Z samego rana dotarły do nas doniesienia o tym, że Prezydent Stanów Zjednoczonych, Donald Trump, przebywał w towarzystwie osoby zakażonej koronawirusem. Postanowił poinformować o tym poprzez swojego Twittera, zapewniając, że natychmiastowo udał się na kwarantannę i wraz z żoną podjął odpowiednie kroki w celu diagnozy. Niestety okazało się, że koronawirus dotarł i do Białego Domu – Donald i Melania Trump po wykonaniu testów na koronawirusa otrzymali wynik pozytywny. Jak wygląda aktualna sytuacja polityczna w USA?

Melania Trump o koronawirusie i bezpieczeństwie

Pierwsza dama nie pozostała obojętna na sytuację, w jakiej się znalazła. Aby dodać otuchy wszystkim obywatelom Stanów Zjednoczonych również opublikowała wpis na Twitterze o treści:

„Podobnie, jak wielu Amerykanów w tym roku, także prezydent i ja przebywamy w domu na kwarantannie po uzyskaniu pozytywnego wyniku testu na COVID-19. Czujemy się dobrze i przełożyliśmy wszystkie zaplanowane obowiązki. Proszę, upewnijcie się, że jesteście bezpieczni, a wtedy przejdziemy przez to razem.”

Na ten moment Para Prezydencka czuje się dobrze i planuje wykonywać swoje obowiązki w formie zdalnej, o ile to będzie możliwe. Czas kwarantanny będą spędzać w Białym Domu, gdzie stale będą pod opieką fachowej opieki medycznej. Życzymy im szybkiego powrotu do zdrowia.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours