kingsmanStyl życia Wyróżnione 

Seria „Kingsman” doczeka się co najmniej kilku kolejnych filmów. Premiera jednego z nich już niebawem!

Pierwsze adaptacje filmowe świetnego komiksu Marka Millara cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów. Nic więc dziwnego, że od dłuższego czasu trwają prace nad kolejnymi odsłonami filmowymi. Przy czym pierwsza z nich doczeka się swojej premiery już na początku przyszłego roku. „King’s Man: Pierwsza Misja” to długo zapowiadany prequel znanej nam historii o tajnej organizacji szpiegowskiej, wprowadzający w przygody eleganckich mężczyzn tropiących przestępców. Jak się jednak okazało na pewno nie będzie to ostatnia część ekranizacji. „Kingsman” doczeka się własnego serialu oraz prawdopodobnie aż siedmiu kolejnych filmów, a to wszystko w niedalekiej przyszłości.

Skąd informacje o planach na kolejne części „Kingsmana”?

Już co najmniej od roku zapowiadana jest odsłona filmowa, w której to rozstrzygną się losy Eggsy’ego i Harta. Początkowo zdjęcia miały odbywać się w tym samym czasie, co do pierwszej misji, jednak z niewiadomych przyczyn chwilowo wieści o premierze znacznie ucichły. Nie oznacza to jednak, że fani nie doczekają się zakończenia tej historii. Wręcz przeciwnie! Podczas jednej z konferencji biznesowych, które miały miejsce kilka dni temu, CEO studia Marv pochwalił się planami na kolejne ekranizacje. Z jego słów wynika, że Matthew Vaughn ma plan na „jeszcze jakieś siedem filmów z cyklu Kingsman”. Nie wiadomo jednak, czy wśród nich policzone zostały dwie ogłoszone części przygód szpiegowskich wraz z serialem telewizyjnym, czy jednak mowa o zupełnie odrębnych produkcjach. Dobra informacja jest natomiast taka, że jeszcze co najmniej kilka razy będziemy mogli wejść do świata Kingsmanów.

Nowy „Kingsman” już niebawem na ekranach kin

Najnowsza część serii, przenosząca widzów do początków istnienia Kingsmanów, już kilkukrotnie miała zmienianą oficjalną datę premiery. Tym razem mamy nadzieję, że rzeczywiście na początku przyszłego roku będziemy mogli udać się do kin, a dokładniej 12 lutego. Jeśli więc należycie do fanów komiksów, bądź pierwsza część przygód Eggsy’ego wciągnęła Was do świata Kingsmana, koniecznie zapiszcie sobie tę datę. Kiedy tylko pojawią się pierwsze oficjalne informacje o kolejnych produkcjach, na pewno damy Wam znać.

Powiązane wpisy