Jak dobrać rozmiar bransoletki męskiej?

Estimated read time 3 min read

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że bransoletki męskie skórzane są doskonałymi gadżetami, które odpowiednio dopasowane będą w stanie dodać mężczyźnie nonszalancji i elegancji. Godny uwagi jest fakt, że panowie nosząc omawiane przedmioty będą mogli w prosty sposób podkreślić swój charakter.

W jaki sposób zmierzyć nadgarstek?

Należy mieć świadomość, że bransoletka będzie bardzo dobrze leżała i prezentowała się w trakcie noszenia tylko wtedy, gdy będzie odpowiednio dopasowana. Jak wiadomo, nieprawidłowo dobrane buty czy jeansy mogą spowodować, że stylizacja nie będzie robiła dobrego wrażenia. Godny uwagi jest fakt, że część dostępnych na rynku bransoletek można będzie bez większego problemu samodzielnie skrócić za pomocą obcinaczek czy nożyczek. Można zaobserwować, że z roku na rok coraz większa liczba osób decyduje się zakup idealnie dopasowanej bransoletki. Oczywiście firma będzie musiała znać obwód nadgarstka mężczyzny. Panowie, którzy są zainteresowani zaopatrzeniem się w bardzo wysokiej jakości bransoletkę skórzaną, powinni dokładnie zapoznać się z ofertą: https://riwia.pl/bransoletki-meskie.

Jak dokonać pomiarów nadgarstka?

Osoby, które mają przy sobie centymetr muszą zmierzyć obwód nadgarstka w miejscu, w którym będzie zakładana omawiana bransoletka. W przypadku braku posiadania centymetra, egzamin bez większego problemu powinna zdać zwykła nitka. W następnym etapie jej długość powinna być odmierzona za pomocą linijki. W przypadku, gdy długość będzie wynosiła 19 cm, rekomendowane jest zaopatrzenie się w bransoletki o długości około 21 cm. Należy zastosować jedną, bardzo prostą zasadę. Do obwodu nadgarstka mężczyzna będzie musiał dodać od 1,5 do 2 cm. Godny uwagi jest fakt, że to ile centymetrów zostanie dodanych, będzie uzależnione od grubości paska bransoletki. Jak wiadomo, im grubsza będzie będzie skóra, tym więcej cm będzie trzeba dodać. Należy mieć świadomość, że na rynku dostępne są także bransoletki z grubej skóry np. 6 mm. Najlepszym możliwym rozwiązaniem będzie wtedy dodanie ponad 2 cm. Nie można pod żadnym pozorem mierzyć obwodu nadgarstka sznurkiem o grubej średnicy. Warto zapoznać się z ofertą: https://riwia.pl/bransoletki-meskie-skorzane.

Co należy wiedzieć o zapięciach i długości bransoletek? 

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że w bransoletkach renomowanych producentów stosowane są różne zapięcia. Ponadto oferta jest systematycznie urozmaicana, by nawet najbardziej wymagający klient mógł znaleźć nie tylko najbardziej odpowiedni, ale również najwygodniejszy rodzaj zapięcia. Firmy przy opisach swoich bransoletek podają długość, która jest mierzona na płasko wraz z zapięciem. Starają się także informować w dłuższych opisach, na jaki obwód nadgarstka najlepiej będzie pasował dany model bransoletki. Rekomendowane jest stawianie na produkty znajdujące się w ofercie znanych marek. Przedsiębiorstwa znają potrzeby zarówno stałych, jak i potencjalnych klientów. Są w stanie bez problemu spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. 

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours