halloweenStyl życia Wyróżnione 

Halloween w czasach pandemii i strajków – jak będzie wyglądało Halloween 2020?

Jak co roku w okresie jesiennym duża część młodzieży (i nie tylko) przygotowuje się do świętowania Halloween. Szukanie strasznych strojów, przygotowywanie inscenizacji czy dekorowanie domów dla wielu stanowi tradycję, jednak znajdują się także i przeciwnicy tego święta, uważający je za godzenie w naszą religijność. W tym roku przeszkodą dla świętowania może okazać się pandemia Covid-19 oraz wszystkie obostrzenia z nią związane – zakaz zgromadzeń, zamknięcie lokali gastronomicznych czy pubów, czyli brak miejsc do urządzania imprez. To jednak nie powstrzymuje młodzieży przez przygotowywaniem planów.

Stroje i dekoracje na Halloween z nawiązaniem do sytuacji politycznej

W tym roku przebieranki i dekorowanie domów ma wyjątkowe znaczenie, bowiem wiele osób postanowiło w ten sposób ukazać swoją solidarność ze strajkującymi kobietami. Można to dostrzec nie tylko wśród uczestników protestów, ale i celebrytów, którzy wspierają strajk na swój sposób. Halloween 2020 nie będzie jednak wyglądało tak, jak dotychczas – chodzenie od domu do domu jest niewskazane, a imprezy organizowane zostały odwołane i zakazane. Nie oznacza to jednak, że wielbiciele strachu i adrenaliny skazani są na domową posiadówkę.

Propozycje na jutrzejsze święto

Główną atrakcją będą na pewno maratony filmowe, organizowane przez wiele kin w całej Polsce. Na dużych ekranach będzie można zobaczyć wielkie hity filmowe, pełne grozy i to nie w jeden dzień, a przez cały tydzień! A co poza tym?

Szukajcie specjalnych promocji i wydarzeń w swojej okolicy! Wiele firm wykorzystuje Halloween do swojej promocji, oferując zniżki na usługi oraz produkty. Zawsze możecie spędzić ten czas z bliskimi, przebierając się w domu i przygotowując przekąski z dyni. Gotowi na jutrzejsze święto? Pamiętajcie o zachowaniu wszystkich zasad bezpieczeństwa, związanych z pandemią.

Powiązane wpisy

Dodaj Komentarz