Czas na mocne promocje. Black Friday 2021

Estimated read time 2 min read

Pod koniec listopada zarówno w zwykłych jak i internetowych sklepach klientów będą kusiły liczne promocje i kody rabatowe związane z Black Friday. Handlowcy od wielu tygodni przygotowywali się na to wydarzenie. Korzystne promocje i hity produktowe znajdziecie w niemal każdym sklepie, bez względu na branżę.

Jak wygląda Black Friday 2021 w Polsce?

Trzeba jednak pamiętać o tym, by nie dać się nabrać na pseudo okazje. Nierzadko bywało bowiem, że sprzedawcy, podnosili ceny jakiś czas przed Black Friday, by później ponownie przywrócić je w ramach „promocji”. Na szczęście klienci mają obecnie narzędzia umożliwiające promocje. Dość ciekawą propozycją jest spis wszystkich promocji na stronie pepper.pl, na której internauci dodają kody rabatowe w różnych sklepach oraz konkretne promocje. Być może dzięki takim platformom już niedługo uda się całkowicie uniknąć oszustw dużych marek, polegających na manipulowaniu cenami. Jeśli jeszcze nie wiecie co kupić, polecamy tam zajrzeć.

Jakie branże uczestniczą w tegorocznym Black Friday?

Można powiedzieć, że wszystkie! Bez względu na to, czy szukasz laptopa, zabawek dla dzieci, czy licencji na programy IT – na pewno znajdziesz ją w niższej cenie. Coraz większa liczba przedsiębiorców wykorzystuje okazję, jaką jest Black Friday, by w niższych cenach zakupić oprogramowania wykorzystywanego w celach służbowych. Jest to więc dobry czas dla niemal każdej branży, bowiem podczas dużych promocji sprzedaż i zainteresowanie produktami na pewno wzrasta nawet kilkudziesięciokrotnie.

Szczególnie korzystne upusty na pewno można zauważyć w branży odzieżowej, która skazana jest na pełną sprzedaż starej kolekcji, by wraz z nowym rokiem uzupełnić sklepy nowymi, zgodnymi z aktualnymi trendami produktami. To samo dotyczy wybranej elektroniki, starszych modeli telefonów, procesorów i innych podzespołów komputerowych. Warto także zwrócić uwagę na ofertę Empiku – płyty, książki czy gry edukacyjne można zakupić w promocji „3 w cenie 2”. Jest to więc idealny moment, by pomyśleć o prezentach świątecznych dla swoich bliskich i znajomych, bo lepszej ceny raczej już nie dostaniemy.

You May Also Like

More From Author

4Comments

Add yours
  1. 1
    sejle

    kocham promocje i wyprze, jak widzę %%% to oczy mi się świecą, ale mam jedną rade dziewczyny! nie zabierajcie na zakupy faceta, jenyyy lepiej niech siedzi w domu, bo bedzie wam tylko suszył głowe. zakupy sejle tylko z kumpelką!!!!!!

  2. 3
    staryLump

    Można porównać promocje Black Friday do aktualnych obniżek vatu żywności. Czyli w styczniu sklepy podniosły ceny produktów, po czym 1 lutego obniżono na niektórych VAT do 0% i cena zmalała. i tak jest drożej niż było w styczniu! Genialne po prostu.

+ Leave a Comment