Black Friday 2020 już jest. Gdzie czekają najlepsze promocje?

Estimated read time 2 min read

W wielu sklepach już od początku tygodnia można zaobserwować liczne promocje i kody rabatowe, związane z Black Friday. Przygotowania trwały znacznie dłużej, głównie ze względu na zamknięcie galerii handlowych, co zmusiło przeniesienie największego święta zakupów do internetu. Dziś jednak startujemy całą siłą – największe promocje i hity produktowe znajdziecie w niemal każdym sklepie, bez względu na branżę. Gdzie jednak można znaleźć największe i prawdziwe rabaty?

Jak wygląda Black Friday w Polsce?

Od lat zarzuca się sprzedawcom, że podnoszą ceny na kilka tygodni przed Black Friday, by później móc je ponownie przywrócić w ramach „promocji”. Niestety z roku na rok jest coraz więcej takich sytuacji, dlatego użytkownicy bacznie przyglądają się wybranym produktom nawet na kilka tygodni wcześniej, by móc stworzyć rzeczywiste porównanie. Dość ciekawą propozycją jest spis wszystkich promocji na stronie pepper.pl, gdzie to użytkownicy podają kody rabatowe w poszczególnych sklepach oraz warte uwagi promocje. Być może dzięki takim platformom już niedługo uda się całkowicie uniknąć oszustw dużych marek, polegających na zmianie cen. Jeśli jeszcze nie wiecie co kupić, polecamy tam zajrzeć.

Jakie branże uczestniczą w Black Friday?

Można powiedzieć, że wszystkie! Bez względu na to, czy szukasz nowego komputera, spodni, czy licencji na programy IT – na pewno znajdziesz ją dziś w niższej cenie. Coraz większa liczba przedsiębiorców wykorzystuje okazję, jaką jest Black Friday, by w niższych cenach zakupić oprogramowania niezbędne do wykonywania codziennej pracy. Jest to więc czas idealny dla niemal każdej branży, bowiem podczas dużych promocji sprzedaż i zainteresowanie produktami na pewno wzrasta nawet kilkudziesięciokrotnie.

Duże różnice cenowe na pewno można zauważyć w branży odzieżowej, wyprzedającej swoje kolekcje, by wraz z nowym rokiem uzupełnić sklepy nowymi produktami. To samo dotyczy wybranej elektroniki, starszych modeli telefonów, procesorów i innych podzespołów komputerowych. Warto także zwrócić uwagę na ofertę Empiku – płyty, książki czy gry edukacyjne można zakupić w promocji „3 w cenie 2”. Jest to więc idealny moment, by pomyśleć o prezentach świątecznych dla swoich bliskich i znajomych, bo lepszej ceny raczej już nie dostaniemy.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours